Kombinovaná technika, 43x31 cm. Signováno vpravo nahoře Louise Auguste. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám i papír poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 64 cm
o autorovi: Současná americká malířka.