Porcelán, výška konvičky 23 cm. průměr podšálku 11,5 cm. Značeno L. Tato souprava byla navržena pro Světovou výstavu EXPO ’58 v Bruselu. Autor za tuto soupravu získal cenu Grand prix.
Pozn.: Chybí víčko. Nekompletní - dodány i jiné nádobky. Mírně poškozeno.