Loučky, Jaroslav Ježek - 6ti-osobní kávový servis

Porcelán, výška konvičky 23 cm. průměr podšálku 11,5 cm. Značeno L. Tato souprava byla navržena pro Světovou výstavu EXPO ’58 v Bruselu. Autor za tuto soupravu získal cenu Grand prix.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Loučky, Jaroslav Ježek
123468. 6ti-osobní kávový servis
Zbývá:6 dnů, 19 hodin
Konec dražby:25.09.2024 21:07:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:8 000 Kč