Looki - Kačer Donald

Akryl na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Looki. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

153759. Kačer Donald
Zbývá:10 dnů, 1 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč