Looki - Goofy

Akryl na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole Looki. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

153852. Goofy
Zbývá:10 dnů, 0 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:55:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč