Lojza Budík

60672. Ráno u řeky

popis: Olej na plátně, 52x66 cm. Signováno vpravo dole Lojza Budík 9.36. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

zbývá: 8 dnů, 6 hodin

konec dražby: 30.06.2021 19:06:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 5 500 Kč