Olej na kartonu, 40x30 cm. Signováno vpravo dole L. Budík. Rámováno.
Nejdelší strana: 45 cm
o autorovi: 1888 - 1945
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč