Lojza Budík - Mouřenín v zahradě

Olej na kartonu, 28x20 cm. Signováno vpravo dole Lojza Budík. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

60855. Mouřenín v zahradě
Dražba ukončena:30.06.2021 22:14:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 500 Kč