Lojza Budík

60855. Mouřenín v zahradě

popis: Olej na kartonu, 28x20 cm. Signováno vpravo dole Lojza Budík. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

dražba ukončena: 30.06.2021 22:14:26

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 3 500 Kč