Lojza Budík - Horská krajina

Olej na plátně, 89x98 cm. Signováno vpravo dole Lojza Budík. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

115453. Horská krajina
Dražba ukončena:29.05.2024 20:07:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:37 000 Kč