Lojza Budík - Chalupy v podhůří

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 48x60cm. Signováno vpravo dole Lojza Budík. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1888 - 1945

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

300554. Chalupy v podhůří
Dražba ukončena:04.09.2019 20:18:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 04.09.2019 20:12:30 2663