L.Kučera - Vázaní snopů

Olej na plátně fixovaný na kartonu, 54x68 cm. Signováno vpravo dole L.Kučera. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

L.Kučera
300721. Vázaní snopů
Dražba ukončena:11.09.2019 20:13:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:800 Kč