Petr Lískovec

62279. Prázdné vztahy

popis: Olej na plátně, 80x65 cm. Signováno vpravo dole Lískovec Petr 94. Rámováno.

o autorovi: 1962

dražba ukončena: 28.07.2021 19:07:13

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 6 500 Kč