Petr Lískovec - Leť za světlem

Olej na plátně, 85x60 cm, signováno vpravo dole Lískovec Petr 2011, nerámováno.

o autorovi: 1962

20207. Leť za světlem
Dražba ukončena:30.05.2018 19:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč