Petr Lískovec - Dvojité vztahy

Olej na plátně, 55x55 cm. Signováno vlevo dole Lískovec Petr 94. Rámováno.

o autorovi: 1962

62557. Dvojité vztahy
Dražba ukončena:29.07.2021 20:25:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč