Petr Lískovec

60983. Dvojice

popis: Olej na plátně, 35x30 cm. Signováno vlevo dole Lískovec Petr 98. Rámováno.

o autorovi: 1962

dražba ukončena: 01.07.2021 20:39:58

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 800 Kč