Petr Lískovec

60788. Cesta k porozumění

popis: Olej na plátně, 70x120 cm. Signováno vpravo dole Lískovec Petr 94. Rámováno.

o autorovi: 1962

dražba ukončena: 30.06.2021 21:10:52

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 4 600 Kč