Petr Lískovec - Cesta k porozumění

Olej na plátně, 70x120 cm. Signováno vpravo dole Lískovec Petr 94. Rámováno.

o autorovi: 1962

60788. Cesta k porozumění
Dražba ukončena:30.06.2021 21:10:52
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 600 Kč