Lisbeth Bartošová  - Mísa

Glazovaná keramika, průměr 30 cm, výška 16 cm. Značeno vespod.

Pozn.: Mírně poškozeno, obsahuje původní certifikát sloužící i jako kupní doklad.

o autorovi: 1943 - 2020
Keramička. Studovala na Keramické a umělecko průmyslové škole v Bernu u profesora Benno Gaigera. V roce 1975 obdržela zlatou medaili na veletrhu řemesel. Vystavovala doma i v zahraničí. Zúčastnila se řady kolektivních výstav doma i v zahraničí. Samostatné výstavy například v Hamburku, Norinberku, Zürichu, Washingtonu, Gdansku, Faenze či na ostrově Fehrman nebo Husově domě v Kostnici. Její práce jsou součástí sbírek UNP Praha, Mezinárodního muzea keramiky v Bechyni, AJG v Hluboké nad Vltavou. Byla členkou Sdružení výtvarných umělců keramiků.

59134. Mísa
Dražba ukončena:19.05.2021 20:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč