Lisbeth Bartošová

59134. Mísa

popis: Glazovaná keramika, průměr 30 cm, výška 16 cm. Značeno vespod.

Pozn.: Mírně poškozeno, obsahuje původní certifikát sloužící i jako kupní doklad.

zbývá: 7 dnů, 7 hodin

konec dražby: 19.05.2021 20:37:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 30.04.2021 1:19:31 5206