Lionello Balestrieri

13499. Beethoven

popis: Akvatinta, 15x30 cm, signováno vpravo dole v tisku L. Balestrieri, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 25.10.2017 19:28:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 18.10.2017 0:25:43 457