Lionello Balestrieri - Beethoven

Akvatinta, 15x30 cm, signováno vpravo dole v tisku L. Balestrieri, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

13499. Beethoven
Dražba ukončena:25.10.2017 19:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 18.10.2017 0:25:43 457