Olej na plátně, 60x50 cm, Signováno vpravo dole Lintu. Nerámováno.
Nejdelší strana: 60 cm
o autorovi: 1996
Vystudovala střední uměleckou školu v oboru grafický design. Přes všechny vyzkoušené grafické techniky, se věnuje především malbě. Zaměřuje se hlavně na malbu figur. Znázornění pocitu skrz jiné než běžné úhly pohledu. Ráda poukazuje na temnější stránku našich životů.