Lino Vesco - Žena v šátku

Olej na kartonu, 32x25 cm. Signováno vpravo nahoře Lino Vesco 1920. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.

Lino Vesco
20216. Žena v šátku
Dražba ukončena:30.05.2018 19:34:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 400 Kč