Linda Vontor - Times Square

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole Linda Vontor 2023. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1980
Narodila se v Ostravě, ale většinu dětství prožila v jižních Čechách v městečku Bechyně. Vystudovala Střední uměleckoprůmyslovou školu, obor keramika. Později dokončila magisterské studium na Jihočeské univerzitě v Českých Budějovicích. Malovala a také vyučovala umění na mezinárodní škole Riverside. Krom výstav po ČR vystavovala i např. v Galerii Van Der Plats v New Yorku a dalších místech v zahraničí. Její díla jsou zastoupena i v soukromých sbírkách po celém světě. Typickými rysy pro její práci je hra olejových barev a textur, které na plátno aplikuje paletovým nožem. Autorčin styl by se dal definovat především jako použití textury, zachycení atmosféry a zároveň hledání jednoduchosti.

114338. Times Square
Dražba ukončena:25.04.2024 21:55:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč