Linda Lišková - Zátiší s tropickým ovocem

Olej na sololitu. 38x47 cm. Signováno vlevo dole L. Lišková. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1924 – 2008
Malířka. Studovala na AVU v Praze u profesorů Mináře a Obrovského a prof. Filly na VŠUP v Praze. Byla členkou Sdružení pražských výtvarných umělců – malířů. Na trhu s uměleckými díly se objevují převážně její kytice a zátiší.

39955. Zátiší s tropickým ovocem
Dražba ukončena:29.01.2020 22:26:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč limit (12.01.2020 16:59:44) 4830
700 Kč 23.12.2019 12:02:56 831