Linda Lišková - Jarní kytička

Olej na kartonu, 50x35 cm. Signováno vlevo dole L. Lišková. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1924 – 2008
Malířka. Studovala na AVU v Praze u profesorů Mináře a Obrovského a prof. Filly na VŠUP v Praze. Byla členkou Sdružení pražských výtvarných umělců – malířů. Na trhu s uměleckými díly se objevují převážně její kytice a zátiší.

77980. Jarní kytička
Dražba ukončena:15.05.2022 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 15.05.2022 15:17:14 1526
500 Kč 13.05.2022 14:39:56 8475