Linda Lišková - Podzimní kytice

Olej na kartonu, 70x50 cm, signováno v pravo dole L. Lišková, rám.

1924, Praha
Studentka AVU (1945-1950; prof. K. Minář a J. Obrovský). Poté studia na VŠUP v Praze (prof. E. Filla). Vystavovala výhradně v Praze.

Pozn.: Vzadu autorský štítek.

2221. Podzimní kytice
Dražba ukončena:27.05.2015 19:41:44
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:2 200 Kč