Olej na kartonu, 70x50 cm, signováno v pravo dole L. Lišková, rám. 1924, Praha Studentka AVU (1945-1950; prof. K. Minář a J. Obrovský). Poté studia na VŠUP v Praze (prof. E. Filla). Vystavovala výhradně v Praze. Pozn.: Vzadu autorský štítek.