Josef Liesler

46867. Bulharský deník

popis: Lept, 24x32 cm. Signováno vpravo dole tužkou Liesler 49. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

dražba ukončena: 15.07.2020 19:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč