Lída Hynková a kol.

303832. Soubor 3 prací

popis: Kombinovaná technika, od 10x17 cm po 26x37 cm. Signováno vpravo dole L. Hynková. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Techniky - Akvarel, lept.

dražba ukončena: 01.03.2020 20:10:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (01.03.2020 20:04:52) 4285