Libor Šmejkal - Violky s malinou

Nejdelší strana: 90 cm

Olej na plátně, 90x60 cm. Monogramováno vlevo dole LŠ 2020. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

72975. Violky s malinou
Dražba ukončena:24.02.2022 20:42:58
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč