Olej na plátně, 90x70 cm, Monogramováno vpravo dole L.Š. 2024 - zezadu autorské razítko. Nerámováno.
Stav: Bez poškození Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 90 cm
o autorovi: 1968
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.