Libor Šmejkal - Tři tváře osobnosti

Olej na plátně, 90x70 cm, Monogramováno vpravo dole L.Š. 2024 - zezadu autorské razítko. Nerámováno.

Stav: Bez poškození Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

123604. Tři tváře osobnosti
Zbývá:7 dnů, 6 hodin
Konec dražby:26.09.2024 20:53:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:9 000 Kč