Libor Šmejkal - Tajemství v průsvitu lesa

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vlevo dole LS 2020. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

108565. Tajemství v průsvitu lesa
Dražba ukončena:01.02.2024 22:47:03
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč