Libor Šmejkal - Svůdné a vyzývavé

Olej na plátně, 90x60 cm. Monogramováno vpravo dole LS 2021. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

71707. Svůdné a vyzývavé
Dražba ukončena:27.01.2022 20:30:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč