Libor Šmejkal - Roztančené větrem

Olej na plátně, 90x65 cm. Monogramováno vpravo dole LŠ 2018. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

63440. Roztančené větrem
Dražba ukončena:25.08.2021 20:21:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč