Libor Šmejkal - Queen of the Future

Olej na plátně, 100x90 cm. Monogramováno vpravo dole LŠ 2024. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

114401. Queen of the Future
Dražba ukončena:25.04.2024 22:58:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč