Olej na plátně, 60x90 cm. Monogramováno vpravo dole LS 2022. Nerámováno.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

Dražba ukončena:26.10.2023 22:35:38
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč