Libor Šmejkal

59777. Před bouří

popis: Olej na plátně, 90x60 cm. Monogramováno vlevo dole LŠ 2020. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

zbývá: 18 dnů, 17 hodin

konec dražby: 26.05.2021 19:43:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 30.04.2021 7:00:48 7545