Libor Šmejkal - Podzimní fantazie

Olej na plátně, 90x60 cm. Monogramováno vpravo dole LS 2021. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

68948. Podzimní fantazie
Dražba ukončena:25.11.2021 22:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč