Libor Šmejkal - Pampelišky

Olej na plátně, 60x90 cm. Monogramováno vpravo dole LŠ 2020. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

58775. Pampelišky
Dražba ukončena:29.04.2021 21:59:12
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč