Libor Šmejkal - Pampeliškový ráj

Olej na plátně, 90x60 cm. Monogramováno vpravo dole LŠ 2020. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

59885. Pampeliškový ráj
Dražba ukončena:26.05.2021 21:46:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč