Libor Šmejkal - Něžné léto

Olej na plátně, 60x90 cm. Monogramováno vpravo dole LŠ 2020. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

57473. Něžné léto
Dražba ukončena:01.04.2021 21:28:39
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč