Libor Šmejkal - Myslíš?

Olej na plátně, 80x120 cm. Monogramováno vpravo dole LŠ 2026. Nerámováno.

Pozn.: Výrazná portrétní malba pracující s fragmentací tvarů a barev, kde se realistický pohled prolíná s abstrahovanou strukturou obličeje. Kompozice rozkládá tvář do geometrických ploch, které se znovu skládají v silný emocionální celek. Dominantní oči navazují přímý kontakt s divákem a vytvářejí pocit tiché otázky – okamžiku před odpovědí. Barevnost je živá, ale vyvážená, podporující vnitřní napětí obrazu i jeho současný výraz. Obraz osciluje mezi figurací a abstrakcí, nechává prostor pro vlastní interpretaci a vynikne jak v moderním interiéru, tak ve sbírce zaměřené na současnou expresivní malbu. Přiložen certifikát pravosti díla.

Nejdelší strana: 120 cm

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

certifikát
154288. Myslíš?
Zbývá:27 dnů, 18 hodin
Konec dražby:26.02.2026 21:46:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 29.01.2026 21:52:59 18221