Libor Šmejkal - Memory of an Aegean island

Nejdelší strana: 90 cm

Olej na plátně, 90x70 cm. Monogramováno vlevo dole LŠ 2024. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

121458. Memory of an Aegean island
Dražba ukončena:29.08.2024 21:46:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč