Libor Šmejkal - Magické místo

Olej na plátně, 95x60 cm. Monogramováno vlevo dole LS 2020. Nerámováno.

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

56288. Magické místo
Dražba ukončena:25.02.2021 20:54:47
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč