Libor Šmejkal - Flirt with ideas

Olej na plátně, 60x90 cm. Monogramováno vpravo dole LŠ 2024 - zezadu autorské razítko Nerámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.

Nejdelší strana: 90 cm

o autorovi: 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.

vydraženo certifikát
125438. Flirt with ideas
Dražba ukončena:31.10.2024 22:57:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:4 900 Kč