Nejdelší strana: 90 cm
Olej na plátně, 90x50 cm, Monogramováno vlevo dole L.Š. 2024 - zezadu autorské razítko. Nerámováno.
Pozn.: Přiložen certifikát k dílu.
o autorovi: 1968
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 46 000 Kč.