Libor Jaroš - Dopis J. Štursy z vojny

Kombinovaná technika, 30x30 cm. Signováno vzadu Libor Jaroš 99. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1960
Malíř, restaurátor. Studoval na SUPŠ v Brně. Zdrojem jeho malířské tvorby je příroda a samotné restaurování. Samostatně vystavuje od r. 1981, účastní se kolektivních výstav. Je členem TT klubu výtvarných umělců a teoretiků, od r. 2001 byl jeho předsedou.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

74973. Dopis J. Štursy z vojny
Dražba ukončena:27.03.2022 21:09:16
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč