Libor Hanzálek - Adam

Keramika vysoko pálená, celkový rozměr 44x30 cm. Signováno vzadu Hanzálek.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1962

Keramik. Studoval na Střední průmyslové škole keramické v Bechyni. Věnuje se výtvarnému zpracování keramiky. Žije a pracuje v Českých Budějovicích, kde založil a provozuje autorskou galerii Zlaté rybky. Účastnil se mezinárodních sympozií v Kanadě, Japonsku, Jižní Koreji.

Libor Hanzálek
98840. Adam
Dražba ukončena:16.07.2023 20:03:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 16.07.2023 18:15:22 13222