Olej na plátně, 55x38 cm. Signováno vpravo dole Fára. Rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu štítek z pozůstalosti fotografa Zdeňka Tmeje. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..
o autorovi: 1925 - 1988
Malíř, grafik, typograf a scénický výtvarník.
Studoval na grafické škole Officina Pragensis, poté na UMPRUM u prof. Filly. Patřil k zakladatelům naší akční scénografie.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 430 000 Kč.