Libor Fára - Objekt

Tempera, 58x34 cm. Signováno dole uprostřed Fára VI/60. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám, papír i malba mírně poškozeny.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..

o autorovi: 1925 - 1988
Malíř, grafik, typograf a scénický výtvarník.
Studoval na grafické škole Officina Pragensis, poté na UMPRUM u prof. Filly. Patřil k zakladatelům naší akční scénografie.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 430 000 Kč.

42167. Objekt
Dražba ukončena:25.03.2020 19:14:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč