Tempera, 58x34 cm. Signováno dole uprostřed Fára VI/60. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám, papír i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..
o autorovi: 1925 - 1988
Malíř, grafik, typograf a scénický výtvarník.
Studoval na grafické škole Officina Pragensis, poté na UMPRUM u prof. Filly. Patřil k zakladatelům naší akční scénografie.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 430 000 Kč.