Li Keran - Dva pasáčci a buvol

Litografie, 39x36 cm. Značeno vlevo nahoře. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 58 cm

o autorovi: 1907 – 1989
Čínský malíř a pedagog

115028. Dva pasáčci a buvol
Dražba ukončena:28.04.2024 21:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč