Lhoták - Krajina

Olej na překližce, 39x50 cm. Signováno vlevo dole Lhoták. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Lhoták
87390. Krajina
Zbývá:1 dnů, 19 hodin
Konec dražby:04.12.2022 20:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč